Schneider Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 260993 (306450077)

Merk: Schneider
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW
Winkelprijs € 65,10
Uw prijs
excl. BTW € 45,73
incl. BTW € 55,33
Uw voordeel 15%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Kabeltype : Duplex
Lengte : 1 m
Connectortype uiteinde 1 : SC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : SC-duplex
APC-uitvoering : Nee
Mantelkleur : Groen
Brandvertraging : Nee
Halogeenvrij volgens EN 50267-2-3 : Ja
Oliebestendig vlgs. EN 60811-2-1 : Nee
EAN-code : 5703302118477

Aanmelden nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van acties, nieuwe producten en het laatste nieuws.




alttext