Grayle Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 314587 (zspc5510101307)

Merk: Grayle
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW
Winkelprijs € 16,94
Uw prijs
excl. BTW € 10,92
incl. BTW € 13,21
Uw voordeel 22%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Aantal vezels : 2
Kabeltype : Duplex
Lengte : 1 m
Connectortype uiteinde 1 : SC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : SC-duplex
Mantelkleur : Groen
Knikbeschermingstule : Gespoten
EAN-code : 8719357012445

Aanmelden nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van acties, nieuwe producten en het laatste nieuws.




alttext