Grayle Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 314592 (zspc5510109315)

Merk: Grayle
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW
Winkelprijs € 22,06
Uw prijs
excl. BTW € 14,22
incl. BTW € 17,21
Uw voordeel 22%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Aantal vezels : 2
Kabeltype : Duplex
Lengte : 2 m
Connectortype uiteinde 1 : SC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : LC-duplex
Mantelkleur : Groen
Knikbeschermingstule : Gespoten
EAN-code : 8719357012544

Aanmelden nieuwsbrief

Blijf op de hoogte van acties, nieuwe producten en het laatste nieuws.




alttext