Multimedia Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 321670 (jscsc5dmul50om3)

Merk: Multimedia
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW
Winkelprijs € 42,20
Uw prijs
excl. BTW € 22,45
incl. BTW € 27,16
Uw voordeel 35,64%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Aantal vezels : 2
Kabeltype : Duplex
Lengte : 5 m
Connectortype uiteinde 1 : SC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : SC-duplex
APC-uitvoering : Nee

alttext