Multimedia Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 322742 (jlclc2dmul50om3)

Merk: Multimedia
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW

Verwachte levertijd 5 werkdagen
verwachte levertijd 5 werkdagen
Winkelprijs € 44,03
Uw prijs
excl. BTW € 23,43
incl. BTW € 28,35
Uw voordeel 35,61%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Aantal vezels : 2
Kabeltype : Duplex
Lengte : 2 m
Connectortype uiteinde 1 : LC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : LC-duplex
APC-uitvoering : Nee

alttext