Multimedia Patchkabel glasvezel

Artikelnummer: 322743 (jlclc3dmul50om3)

Merk: Multimedia
Bestelbaar per 1 stuk
Prijzen inclusief BTW
Winkelprijs € 48,33
Uw prijs
excl. BTW € 26,81
incl. BTW € 32,44
Uw voordeel 32,87%

Alle specificaties

Type vezel : Multimode 50/125
Categorie : OM 3
Aantal vezels : 2
Kabeltype : Duplex
Lengte : 3 m
Connectortype uiteinde 1 : LC-duplex
Connectortype uiteinde 2 : LC-duplex
APC-uitvoering : Nee

alttext