SKU: EVA12-32A
EAN: 4010312500828
Voor 21u besteld, morgen in huis*
Voorraad: 3
Meer dan 3 stuk(s) bestellen is mogelijk.
De verwachte levertijd voor niet-voorradige artikelen is 1-2 weken.
Verplichte velden:
    Vandaag verzonden? Je hebt nog
    Eltako EVA12-32A 28032411 digitale KWH meter 230V, 1 fase maximale stroom 32A. 1-module (18mm) breed. Nauwkeurigheidsklasse: B met MID (1%). Montage: Din-rail. Display: 3-velden. Weergave mogelijk: uren, dagen, maanden, jaren. Meer informatie »