SKU: WSZ15DE-32A
EAN: 4010312501702
Voor 21u besteld, morgen in huis*
Voorraad: 11
Meer dan 11 stuk(s) bestellen is mogelijk.
De verwachte levertijd voor niet-voorradige artikelen is 1-2 weken.
Verplichte velden:
    Vandaag verzonden? Je hebt nog
    Eltako WSZ15DE-32A 28032615 digitale KWH meter 230V, 1 fase maximale stroom 32A. 1-module (18mm) breed. Nauwkeurigheidsklasse: B (1%). Met S0 interface puls-uitgang. Montage: Din-rail. Display: 7-digits. Dubbele N klem voor doorkoppelen meerdere meters. Meer informatie »