Wil je de verlichting in een kamer moeiteloos aanpassen aan elk moment van de dag? Met de Niko dimbediening 1-voudig met symbool voor Niko Home Control bronze coated (123-51043) creëer je in een handomdraai de perfecte sfeer. Deze stijlvolle en slimme bediening is de ideale toevoeging aan jouw Niko Home Control installatie, waarmee je één lichtpunt of lichtkring intuïtief bedient.
Met zijn chique, gelakte afwerking in de kleur 'bronze coated' voegt deze dimbediening van Niko een vleugje luxe toe aan elk interieur. Het is de perfecte combinatie van een modern design en slimme functionaliteit. Dit mechanisme wordt geleverd inclusief toets, klaar om naadloos te integreren in jouw Niko schakelmateriaal.
Dankzij de duidelijke symbolen is de bediening een fluitje van een cent. De pijltjes geven helder aan of je het licht feller of zachter zet. De middelste toets, voorzien van een lamp-symbool, is de slimme favoriettoets. Met één druk hierop springt de verlichting direct naar jouw favoriete, vooraf ingestelde lichtsterkte. Ideaal voor het creëren van die perfecte filmavond- of dinersfeer.
Niko staat bekend om zijn kwaliteit en dat zie je terug in deze dimbediening. Hij is niet alleen mooi, maar ook ontworpen om lang mee te gaan en de veiligheid te garanderen.
Deze dimbediening is speciaal ontworpen voor een naadloze werking binnen het Niko Home Control systeem en werkt op een zeer lage veiligheidsspanning (26 Vdc). Je bevestigt hem eenvoudig via een slim klikmechanisme op de muurprint. Ook het demonteren is eenvoudig door de centraalplaat van de sokkel te trekken, zonder ingewikkeld gereedschap.
Klaar om de controle over jouw verlichting naar een hoger niveau te tillen? Voeg de Niko dimbediening in bronze coated nu toe aan je winkelmandje. Bij Klusspullen vind je een compleet assortiment Niko Home Control en profiteer je van deskundig advies en een snelle levering. Zo kun jij snel aan de slag met jouw klus!
Specificatie | Waarde |
---|---|
Montagewijze | Inbouw (stucwerk) |
Kleur | Brons |
Oppervlaktebescherming | Gelakt |
Met display | Nee |
Met IR-sensor | Nee |
Met ruimtethermostaat | Nee |
Materiaalkwaliteit | Thermoplast |
Bussysteem KNX | Nee |
Bussysteem radiofrequent | Nee |
Bussysteem Powerline | Nee |
Busaansluiting incl. | Nee |
Materiaal | Kunststof |
Aantal toetsen | 3 |
Andere bussystemen | NHC |
Bussysteem LON | Nee |
Met diefstal-/demontagebescherming | Nee |
Met indicatieveld | Nee |
Beschermingsgraad (IP) | IP20 |
Met LED indicatie | Nee |
Transparant | Nee |
Uitvoering oppervlakte | Mat |
Aantal bedieningspunten | 3 |
Bussysteem KNX-RF (radiofrequent) | Nee |
Radiofrequent bidirectioneel | Nee |